Saturday , January 25 2020
Breaking News
Home / خبرها / تجاوز جنسی و به قتل رساندن دختر خردسال افغانستانی توسط یک تبعه ایرانی در ورامین

تجاوز جنسی و به قتل رساندن دختر خردسال افغانستانی توسط یک تبعه ایرانی در ورامین

ستایش قریشی دختر 6ساله ای که در روز یکشنبه وقتی درکوچه های ورامین منطقه خیراباد مشغول بازی کودکانه بوده دزدیده می شود ، پلیس و پدر و مادر آن دختر تمام شهر را زیر و رو می کنند اما اثری از او نمی یابند غافل ازآن که دختر در خانه بغلی

13023325_222738144762579_1071113840_n

که نام همسایه را بخود گرفته توسط پسر ایرانی همسایه مورد آزار و اذیت و تجاوز قرار میگیرد و باضربات چاقو او را به قتل میرساند و این عمل زشت تا آنجا ادامه میدهد که او را با اسید غسل شهادت میدهد و برای همیشه حسرت دیدن دختر را به دل مادر میگذارد این دخترک افغانستانی است ، بنابراین از مسئولین ذیصلاح شعبه مربوطه افغانستان تقاضا مندیم که از دولت ایران ، قوه قضاییه، و پلیس ایران خواستار اشد مجازات برای این قاتل بی رحم شود…اگر چنین مصائب را جلوگیری نکنید وضعیت مهاجرین بدتر از این نیز خواهد شد. توجه داشته باشید که این دختر ۶ ساله توسط فرزند یک خانواده شهید به قتل رسیده. اما مشکل اینجاست که این خبر از هیچ یکی از رسانه های ایرانی به نشر نرسیده است. من متعجبم که حکومت استبدادی خامنه ای از چه نوع حکومت اسلامی است. دولت ایران و رسانه های ایران با چنین پنهان کاریهای شان نام اسلام و کشور اسلامی را بد ساخته بلکه نام انسانیت و حکومت انسانیت را زیر سوال میبرد. ایرانیکه هر تبعه افغانستانی را در جنگ سوریه روان میکند به آنها نام سرباز امام زمان را میدهد و به سربازان خود نیز نام سرباز امام زمان میدهد. متعجم که این چه قسم انسانیت هست که چنین یک جنایت بزرگ را مخفی کرده و روی قضیه خاک میریزند. نمیدانم از کدام فقه و کدام شریعت پیروی میکنند.

About مدیر سایت

من نصرالله شجاعی در سال 1368خورشیدی در قریه قلندری ولسوالی جاغوری ولایت غزنی در یک خانواده متوسط چشم به دنیا گشودم. که دوره ابتدائیه را در لیسه عالی لومان و دوره لیسه را در لیسه صالحی زیرک به پایان رسانیده ام و دارنده لیسانس رشته اقتصاد و مدیریت دانشگاه گوهرشاد هستم و همچنان دانشجوی برحال آموزش ارتقای ظرفیت در بخش مدیریت استادان Teacher Education در دانشگاه آموزشی فرایبورگ آلمان هستم و هچنان عضو گروه مطالعاتی "صلح و زنان" در دانشگاه شمال غربی شهر بازل سویس نیز می باشم. همچنان دوسال سابقه کاری در بخش مطالعات صلح، حل منازعه، صلح سازی و ... با انستیتیوت صلح ایالات متحده امریکا نیز دارم. و اکنون برعلاوه این فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در بخش مدیریت استادان و محصلان دانشگاه گوهرشاد نیز مشغول به فعالیت می باشم.

Check Also

located Capitalism in Afghanistan

Uwe H. Bittlingmayer / Omar Khaled Sahrai / Stephanie Harsch / Asadullah Jawid Nasrullah Shojaee …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *