چهار شنبه , اکتبر 23 2019
سرخط خبرها
خانه / خبرها / تجاوز جنسی و به قتل رساندن دختر خردسال افغانستانی توسط یک تبعه ایرانی در ورامین

تجاوز جنسی و به قتل رساندن دختر خردسال افغانستانی توسط یک تبعه ایرانی در ورامین

ستایش قریشی دختر 6ساله ای که در روز یکشنبه وقتی درکوچه های ورامین منطقه خیراباد مشغول بازی کودکانه بوده دزدیده می شود ، پلیس و پدر و مادر آن دختر تمام شهر را زیر و رو می کنند اما اثری از او نمی یابند غافل ازآن که دختر در خانه بغلی

13023325_222738144762579_1071113840_n

که نام همسایه را بخود گرفته توسط پسر ایرانی همسایه مورد آزار و اذیت و تجاوز قرار میگیرد و باضربات چاقو او را به قتل میرساند و این عمل زشت تا آنجا ادامه میدهد که او را با اسید غسل شهادت میدهد و برای همیشه حسرت دیدن دختر را به دل مادر میگذارد این دخترک افغانستانی است ، بنابراین از مسئولین ذیصلاح شعبه مربوطه افغانستان تقاضا مندیم که از دولت ایران ، قوه قضاییه، و پلیس ایران خواستار اشد مجازات برای این قاتل بی رحم شود…اگر چنین مصائب را جلوگیری نکنید وضعیت مهاجرین بدتر از این نیز خواهد شد. توجه داشته باشید که این دختر ۶ ساله توسط فرزند یک خانواده شهید به قتل رسیده. اما مشکل اینجاست که این خبر از هیچ یکی از رسانه های ایرانی به نشر نرسیده است. من متعجبم که حکومت استبدادی خامنه ای از چه نوع حکومت اسلامی است. دولت ایران و رسانه های ایران با چنین پنهان کاریهای شان نام اسلام و کشور اسلامی را بد ساخته بلکه نام انسانیت و حکومت انسانیت را زیر سوال میبرد. ایرانیکه هر تبعه افغانستانی را در جنگ سوریه روان میکند به آنها نام سرباز امام زمان را میدهد و به سربازان خود نیز نام سرباز امام زمان میدهد. متعجم که این چه قسم انسانیت هست که چنین یک جنایت بزرگ را مخفی کرده و روی قضیه خاک میریزند. نمیدانم از کدام فقه و کدام شریعت پیروی میکنند.

درباره ی مدیر سایت

نام من علی مدد و نام فامیلی من شجاعی و در بهار ۱۳۵۸ خورشیدی در قریه قلندری ولسوالی جاغوری ولایت غزنی در یک خانواده متوسط و متدین چشم به دنیا گشودم. که دوره ابتدائیه مکتب را در مکتب امام جعفر صادق خواندم و دوره متوسطه را در لیسه های خدایداد و لومان خواندم و دوره لیسه را در لیسه صالحی زیرک خواندم و دوره لسانس را در دانشگاه پیام نور افغانستان در رشته حقوق به پایان رساندم.

همچنین ببینید

نظام سلطنتی در معارف جاغوری

هرگاه نظری به چند سال قبل کشور و ولسوالی جاغوری بی اندازیم، دیده میشود که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *