چهار شنبه , اکتبر 23 2019
سرخط خبرها
خانه / حقوق / طالب و داعش جنایت میکنند- ارگ حمایت میکند

طالب و داعش جنایت میکنند- ارگ حمایت میکند

نخست درود به شما عزاداران که امروز در کابل از مصلای شهید مزاری تا پیش ارگ راهپیمایی کرده اید.

دیگر نگذارید که اشرف غنی و عبدالله و متباقی ارگ نشینان بی مسئولیتی را اختیار کرده و با سر نوشت شما بازی کنند حق گرفتنی است دادنی نیست- امروز حق خود را با دستان خود بگیرید همان قسم که در ایام انتخابات شعار میدادند که امنیت سرتاسری و ادای حقوق همه شهرواندان افغانستان- امروز روزش هست که دیگر منتظر نمانید و انتظار بس است و حق خود را از گلوی آنها بگیرید. اگر آن بز دلان بیرون نمیشوند بزور بیرون شان کنید و بگویید که هیچ افغان از افغان دیگر نه کمتر است و نه زیادتر. اگر امروز این هفت پیکر بیجان بی گناه سر بریده شده اند تو هم باید سر بریده شوی. چون شعار خودت بود که هیچ افغان از افغان دیگر نه زیادتر است و نه کمتر همه برابر هستند. بگویید که ما دین خود را ادا کرده ایم اما از شما مانده ببینیم که چگونه دین خود را ادا میکنید؟ برای شان بگویید که اگر شریک جرم و جنایت نیستید بیایید بیرون و جواب این همه مردم که جمع شده اند بگویید. و بگویید که برای این مردم غم دیده چه گفتنی دارید و چه جواب دارید؟

جناب غنی بیا بیرون و جواب خواهر کوچک مارا بنام شکریه تبسم بگو؟

گناهش چه بود که چنین کردی؟

خداوند چنین مورد جنایت را بر خودت و بر فرزندان دختر و پسرت عنایت کند.

عبدالله که هیچ به این کوچه ها نیست چون ایشان در بخش استایل لباس به عنوان بچه فلم در هندوستان شرکت میکند و شاید امروز هم در کدام برنامه مدلینگ کشورهای خارجی رفته باشد تا همانند دختران بیرهنه و نیمه برهنه برای مردم عملیه مدلینگ را از خود به نمایش بگذارد.

درباره ی مدیر سایت

نام من علی مدد و نام فامیلی من شجاعی و در بهار ۱۳۵۸ خورشیدی در قریه قلندری ولسوالی جاغوری ولایت غزنی در یک خانواده متوسط و متدین چشم به دنیا گشودم. که دوره ابتدائیه مکتب را در مکتب امام جعفر صادق خواندم و دوره متوسطه را در لیسه های خدایداد و لومان خواندم و دوره لیسه را در لیسه صالحی زیرک خواندم و دوره لسانس را در دانشگاه پیام نور افغانستان در رشته حقوق به پایان رساندم.

همچنین ببینید

نظام سلطنتی در معارف جاغوری

هرگاه نظری به چند سال قبل کشور و ولسوالی جاغوری بی اندازیم، دیده میشود که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *