Saturday , January 25 2020
Breaking News
Home / حقوق / طالب و داعش جنایت میکنند- ارگ حمایت میکند

طالب و داعش جنایت میکنند- ارگ حمایت میکند

نخست درود به شما عزاداران که امروز در کابل از مصلای شهید مزاری تا پیش ارگ راهپیمایی کرده اید.

دیگر نگذارید که اشرف غنی و عبدالله و متباقی ارگ نشینان بی مسئولیتی را اختیار کرده و با سر نوشت شما بازی کنند حق گرفتنی است دادنی نیست- امروز حق خود را با دستان خود بگیرید همان قسم که در ایام انتخابات شعار میدادند که امنیت سرتاسری و ادای حقوق همه شهرواندان افغانستان- امروز روزش هست که دیگر منتظر نمانید و انتظار بس است و حق خود را از گلوی آنها بگیرید. اگر آن بز دلان بیرون نمیشوند بزور بیرون شان کنید و بگویید که هیچ افغان از افغان دیگر نه کمتر است و نه زیادتر. اگر امروز این هفت پیکر بیجان بی گناه سر بریده شده اند تو هم باید سر بریده شوی. چون شعار خودت بود که هیچ افغان از افغان دیگر نه زیادتر است و نه کمتر همه برابر هستند. بگویید که ما دین خود را ادا کرده ایم اما از شما مانده ببینیم که چگونه دین خود را ادا میکنید؟ برای شان بگویید که اگر شریک جرم و جنایت نیستید بیایید بیرون و جواب این همه مردم که جمع شده اند بگویید. و بگویید که برای این مردم غم دیده چه گفتنی دارید و چه جواب دارید؟

جناب غنی بیا بیرون و جواب خواهر کوچک مارا بنام شکریه تبسم بگو؟

گناهش چه بود که چنین کردی؟

خداوند چنین مورد جنایت را بر خودت و بر فرزندان دختر و پسرت عنایت کند.

عبدالله که هیچ به این کوچه ها نیست چون ایشان در بخش استایل لباس به عنوان بچه فلم در هندوستان شرکت میکند و شاید امروز هم در کدام برنامه مدلینگ کشورهای خارجی رفته باشد تا همانند دختران بیرهنه و نیمه برهنه برای مردم عملیه مدلینگ را از خود به نمایش بگذارد.

About مدیر سایت

من نصرالله شجاعی در سال 1368خورشیدی در قریه قلندری ولسوالی جاغوری ولایت غزنی در یک خانواده متوسط چشم به دنیا گشودم. که دوره ابتدائیه را در لیسه عالی لومان و دوره لیسه را در لیسه صالحی زیرک به پایان رسانیده ام و دارنده لیسانس رشته اقتصاد و مدیریت دانشگاه گوهرشاد هستم و همچنان دانشجوی برحال آموزش ارتقای ظرفیت در بخش مدیریت استادان Teacher Education در دانشگاه آموزشی فرایبورگ آلمان هستم و هچنان عضو گروه مطالعاتی "صلح و زنان" در دانشگاه شمال غربی شهر بازل سویس نیز می باشم. همچنان دوسال سابقه کاری در بخش مطالعات صلح، حل منازعه، صلح سازی و ... با انستیتیوت صلح ایالات متحده امریکا نیز دارم. و اکنون برعلاوه این فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در بخش مدیریت استادان و محصلان دانشگاه گوهرشاد نیز مشغول به فعالیت می باشم.

Check Also

نظام سلطنتی در معارف جاغوری

هرگاه نظری به چند سال قبل کشور و ولسوالی جاغوری بی اندازیم، دیده میشود که …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *